Csatlakozz a Netvisor csapatához

Tevékenységünk magas hozzáadott értékű munkára alapoz

A NETvisor 1998-ban alakult

Jelenleg 50+ fős középvállalkozás, amely megalakulása után gyorsan vált Magyarország egyik vezető informatikai menedzsment megoldás szállítójává. Ezt a pozíciót azóta is számos országos méretű és nemzetközi informatikai és távközlési infrastruktúrával rendelkező ügyfélnél megvalósított komplex és kihívást jelentő projekt figyelemre méltó sorozata erősítette meg.

Kiváló, szakképzett munkaerő

Munkatársaink több mint 80%-a felsőfokú végzettséggel rendelkező villamosmérnök, műszaki informatikus és programozó matematikus.

+1600 sikeres projekt

Több, mint 20 éves tapasztalattal számos sikeres projektet valósítottunk meg.

Nyitott pozícióink

  • Feladatok:

    • A Műszaki terület kiemelt projektjeinek menedzselése
    • A Projektek JIRA rendszerben történő követése
    • A területi vezetők és a mérnökök támogatása a projekt végrehajtás során
    • Vezetői Státusz, Progressz és Risk riportok készítése, mitigációs javaslatok

    A munkakör betöltéséhez szükséges végzettség,készségek, gyakorlatok:

    • Valamely ismert Projekt menedzsment módszertan ismerete, certificate
    • JIRA rendszer használatában gyakorlat
    • Műszaki projektek menedzselésében szerzett tapasztalat, mely lehet
      szoftverfejlesztési, alkalmazásbevezetési projekt vagy komplex rendszerintegrációs
      projekt
    • Jó dokumentációs és kommunikációs képesség
    • Önálló munkavégzés
    • Pontosság, alaposság
    • Proaktív, kezdeményező személyiség
    • B típusú jogosítvány
    • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (főleg írásban szükséges)
    • Felsőfokú végzettség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Műszaki végzettség
    • PMO- ban szerzett szakmai tapasztalat

    Amit kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Heti 2 nap home office munkavégzés lehetősége
    • Cafeteria, maximális keretösszeggel
    • Teljes munkaidős foglalkoztatás
    • Hosszú távú munkakapcsolatban történő elköteleződés igénye és lehetősége
    • Családias hangulatú munkakörnyezet
    • Változatos munkavégzés
    • Telephelyi jó megközelíthetőség
    • Teljesen felszerelt teakonyhák
    Jelentkezés_form

    Amit biztosítunk neked

    Jelentkezz, ajánlj valakit, vagy csak küldd be az önéletrajzod, és megkeresünk ha van megfelelő pozíciónk számodra!

    Back to top